10 Mayıs 2015 Pazar

Anneler Günü Alışverişim; Watsons, Flormar, Kipa | Alışveriş#1

Herkese yeniden merhabaaa :)
Hazır anneler günü gelmişken ben de bu fırsattan yararlanıp alışverişe çıkayım dedim. Aslında çok fazla bir ihtiyacım yoktu. Sadece indirimlerden faydalandım :) Yaptığım alışverişi bu şekilde sizlere göstermek isterim. Öncelikle deodorantlardan başlamak istiyorum. Axe Black: Son zamanlarda oldukça dikkatimi çeken bir deodorant olmuştu kendisi. Kokusuna bayıldım resmen. Çok odunsu bir kokusu var. Bunu erkek arkadaşıma hediye etmeyi düşünüyorum. Kipa'dan 4 liraya aldım.


Rexona Black&White Diamond: Siyah ve beyazlarda leke bırakmayışı çok hoş gerçekten. Ve uzun süre teri önlüyor. Kipa'dan 4 liraya aldım.

Rexona Powder: Çok tatlı bir kokusu var. Hiç rahatsız etmiyor. Kipa'da teklisi 4 lira iken bu şekilde set halini 5 liraya aldım.

Adidas Pure Lightness: Son 1 senedir özellikle Adidas'ın Pure Lightness serisini kullanıyorum. Gerek parfümü gerek vücut spreyi gerekse deodorantı. Çok memnunum bu seriden. Çok ferah, hafif ve temiz bir kokusu var.

Adidas Natural Vitality: Bu ürünü ilk kez kullanacağım onu ifade etmeliyim. Ama kokusu çiçeksi bir koku ve çok yoğun bir koku değil. Bu yüzden tercih ettim. Watsons'ta 1 alana 1 bedava 11 liraydı. 5.5 liraya gelmiş oldu bir tanesi.

Rexona Ultra Dry Cotton: Bu ürünü de özellikle yaz aylarında çantamda taşıyorum. Dışarda ihtiyacım olduğu anlarda hemen kullanabiliyorum. Kokusu çok soft bir koku. Watsons'tan 3 liraya aldım.

 Ve gelelim benim meşhur çantaya atmalık olan krem kavanozlarına. Dışarda ellerim çok kuruduğu zaman özellikle kış aylarında kendimi çok rahatsız hissediyorum. Büyük bir krem taşımak yerine krem tüpünden bu kavanozlara krem dolduruyorum ve çantama atıyorum. Çok pratik bence. Watsons'ta 3 al 2 öde 3.25 gibi bir fiyatı var. 3 tane paketini 6.5 liraya almış oldum.

Ve sırada Flormar alışverişim :)
Soldan sağa; Silk Satin SS11 Linen, Silk Satin SS07 Mini Dress, Silk Satin SS10 Panties, Pretty P16.
Fotoğrafta da görüldüğü üzere ojeler bildiğimiz saten görünümünde. İçinde inci ışıltıları var minik minik. Ben bu renklere bayıldım ilk gördüğümde. Flormar'da 3 al 2 öde 4.25 gibi bir fiyatı var. 3 tanesini 8.5 liraya almış oldum. Pretty oje ise zaten sürekli kullandığım bir oje. Özellikle de bu tonu. Yaz kış kullanabiliyorum, çok tatlı bir renk. Kipa'da standında 1.25 gibi bir fiyatı vardı. Ama kasada 85 kuruş geçti. Belki de money club kart fiyatıdır bilmiyorum :)Malum havalar güzelleşti. Artık bisiklete binme vakti geldi de geçiyor bile. Ben de bu sebeple bisikletimi falan temizlemiştim. Bir de matara gerekli tabi. Yol hali ne olacağı belli olmaz :) Kendisi gözüme çok sevimli geldi. Hemen kaptım :) Kipa'dan 5 liraya aldım.Ama bana kalırsa en güzel alışveriş buydu :D
Kendisini uzun zamandır böyle uygun fiyata bekledim. Klasik bir saat istiyordum ve arayış içerisindeydim. 15 Mayıs'ta Bim'den 55 liraya aldım kendilerini. Resmen aşık oldum :DEvet benim anneler günü alışverişim böyleydi. Alışverişim arasında sizin de kullandığınız ürünler varsa yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum. Hepinize çok teşekkür ederim bana vakit ayırdığınız için. Tekrar görüşmek üzere, hoşçakalın :) 

2 yorum: